Міжнародна конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг»
​  9-10 жовтня 2017 року в м. Києві відбулась міжнародна конференція  на тему «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг». Метою конференції був обмін досвідом кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. ​ Організаторами даного заходу були Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство регіонального розвитку, будів .

 9-10 жовтня 2017 року в м. Києві відбулась міжнародна конференція  на тему «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг». Метою конференції був обмін досвідом кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг.

22365150_1446124682109947_4904398544097987294_n.jpg


Організаторами даного заходу були Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проект «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини. Також були присутні представники всіх регіонів, керівники ЦНАП в тому числі від Львівської області взяли участь головний спеціаліст сектору координації роботи з питань надання адміністративних послуг адміністративного управління апарату Львівської ОДА Назарій Терлецький, керівники ЦНАПів Яворівської районної державної адміністрації Ірина Дида та Тростянецької сільської ради Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Іванна Скрипник та директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.


До нагородження за вагомий внесок у розбудову системи надання адміністративних послуг на місцевому рівні нагороджено керівників ЦНАПів Яворівської районної державної адміністрації Ірину Диду та Тростянецької сільської ради Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Іванну Скрипник та директора департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентину Бартошик.

 


СТРІЧКА НОВИН
Архів новин:

 
Електронну систему «Галерея послуг» створено в рамках проекту «Партнерство для прозорості влади», що реалізується Фондом Східна Європа, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні та Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Організації, що фінансують проект, не несуть відповідальність за зміст матеріалів, розміщених в системі.
© Copyright 2014 Галерея послуг Львівської області