Сайт працює в тестовому режимі
Ласкаво просимо до вашої вікі-бібліотеки!
Щоб почати роботу та додати вміст до цієї сторінки, натисніть кнопку Змінити у верхній частині сторінки; щоб переглянути додаткові відомості про вікі-бібліотеки, виберіть посилання Як користуватися цією бібліотекою.

Що таке вікі-бібліотека?

Wikiwiki гавайською означає "швидкий". Вікі-бібліотека – це бібліотека документів, у якій користувачі можуть легко редагувати сторінки. Бібліотека розширюється узгодженим чином: наявні сторінки зв'язуються між собою або створюються посилання на нові сторінки. Знайшовши посилання на сторінку, якої не існує, користувач може перейти за посиланням і створити цю сторінку.

У діловому оточенні вікі-бібліотека забезпечує спосіб записування знань, який потребує мінімального обслуговування. Відомості, що зазвичай передаються в повідомленнях електронної пошти, в усних розмовах або записуються на папері, можна натомість записати до вікі-бібліотеки в контексті відповідних знань

Інші приклади використання вікі-бібліотек: мозковий штурм, спільна робота над проектами, створення технічних посібників, збирання інформації від представників на місцях, ведення баз знань операторських центрів і створення енциклопедій.

Портал адміністративних послуг
Львівської області