Сайт працює в тестовому режимі

Стисло заголовок

Новели у сфері реєстрації щодо подання у електронній формі заяви про заборону вчинення реєстраційних дій

Заголовок

Новели у сфері реєстрації щодо подання у електронній формі заяви про заборону вчинення реєстраційних дій

Дата

25.01.2019 12:00

Тези

Новели у сфері реєстрації щодо подання у електронній формі заяви про заборону вчинення реєстраційних дій

Новина, подія

Очільник Львівської юстиції Тарас Грень повідомляє про те, що Уряд запровадив сервісну послугу щодо подання власником об’єкта нерухомого майна заяв про заборону вчинення реєстраційних дій в електронній формі.

Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від               27 грудня 2018 року № 1069-р. Саме цим Розпорядженням внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України щодо запровадження реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, саме стосовно подання власником об’єкта нерухомого майна заяви про заборону вчинення реєстраційних дій в електронній формі.

Послуга подання відповідно до закону власником об’єкта нерухомого майна заяв про заборону вчинення реєстраційних дій в електронній формі, запроваджена з метою забезпечення захисту речових прав, зменшення ризиків незаконного заволодіння нерухомим майном.

Така сервісна послуга надається технічним адміністратором Державного реєстру прав з використанням телекомунікаційних засобів за бажанням фізичної або юридичної особи на платній основі на підставі укладених договорів.

Сервісна послуга з подання заяв про заборону вчинення реєстраційних дій в електронній формі надається виключно за умови наявності зареєстрованого права власності на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна з присвоєним такому об’єкту реєстраційним номером.

ПАМ`ЯТКА: послуга з подання заяви про заборону вчинення реєстраційних дій в електронній формі надається виключно за умови використання кваліфікованого електронного підпису, у тому числі з використанням ресурсів комунікаційних мереж мобільного зв’язку (“Mobile ID”).

Передача заяв про заборону вчинення реєстраційних дій поданих в електронній формі забезпечується технічним адміністратором Державного реєстру прав до  суб’єктів державної реєстрації прав, що забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі, за місцезнаходженням нерухомого майна.​

Вкладення

2.png    
Тип вмісту: Елемент
Створено о 25.01.2019 11:20 користувачем Нестеренко І.М.
Останні зміни внесено о 25.01.2019 11:21. Автор: Нестеренко І.М.

Портал адміністративних послуг
Львівської області